Стало відомо, який монумент замінить Фрунзе на набережній Каховки

Як ми повідомляли раніше, управління культури і туризму виконавчого комітету міської ради оголосило конкурс з відбору кращої проєктної пропозиції на встановлення скульптурної композиції на Набережній. Розмістити її планують на місці знесеного пам’ятника М.Фрунзе.

Приводом до цього, стало те, що 18 травня виконком відмовився від попередньої ідеї на встановлення бронзового монументу засновнику міста Дмитру Куликовському на цьому місці.

18 серпня відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради, на якому розглянули пропозиції, що надійшли в рамках проведення конкурсу.

Всього у конкурсі зголосились взяти участь три проєкти.

Так, скульптор з Дніпрян М.Рашевський запропонував три ескізи скульптури на вибір. Згідно заяви до участі в конкурсі, він є автором пам’ятників Матері та Андрію Первозванному у м.Феодосія та співавтором пам’ятників Шевченку та Довженку у м.Нова Каховка.

Крім цього, він запропонував встановити пам’ятник Т.Шевченку у парковій зоні.

Архітектор Г.Ходин та скульптор П.Гоголєв з Херсона підготували пропозицію встановити скульптуру човна на набережній.

Місцевий архітектор Г.Гнатовський презентував концептуальну ідею для створення арт-простору «Зустрінемось під годинником», з встановленням вуличного годинника, виготовленого з листового металу.

Оберуть переможця після чергового засідання комісії.

One thought on “Стало відомо, який монумент замінить Фрунзе на набережній Каховки

  • 23.08.2021 о 17:11
    Permalink

    Почему бы не сделать маяк, это же на берегу?

    Відповідь

Дякуємо за відгук!