В Каховці 150 абонентів вже подали документи на допомогу у підключенні “автономки”

Каховка цілковито відмовилась від централізованого опалення житлових будинків у центральній та східній частині міста. Для полегшення переходу на автономне опалення було прийнято рішення про надання фінансової допомоги пільговим категоріям громадян.

На сьогодні цією можливістю вже скористалися близько 150 абонентів “Каховтеплокомуненерго”, які подали необхідний пакет документів. 117 абонентам вже надали схвальне рішення про надання допомоги з бюджету міста.

Всього на момент оголошення наміру про завершення надання послуги з надання тепла у приватні помешкання підключеними залишались 598 абонентів, половина з яких підпадає під пільгову програму. У деяких з них зберігається значна заборгованість за надані послуги, подекуди, до 70 тисяч гривень, тож навряд чи вони звернуться за пільгами.
Як уже інформувала «Каховська зоря», розмір допомоги для власників однієї квартири складе 2500 грн.

Цих коштів повинно вистачити на купівлю двох електроконверторів, орієнтовно по 1,5 кВт потужності (по 1000 грн), ще 500 грн передбачені на підключення їх до мережі або проведення нових кабелів живлення по помешканню.

Цього точно не вистачить на документальне оформлення проєктів на електричне опалення, однак, необхідність у їх оформленні є тільки у тих каховчан, які планують отримувати субсидії та пільгу на електроопалення. Таким категоріям необхідно отримати паспорт точки вводу у організації постачальника електроенергії.

Нагадаємо, для отримання фінансової допомоги громадяни повинні надати у виконком: довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на всіх співвласників; копію документу, що підтверджує право власності (ордер, договір найму – у разі, якщо квартира не приватизована); копії паспортів громадянина України, усіх співвласників та зареєстрованих за цією адресою; копії свідоцтв про народження неповнолітніх дітей; копії ідентифікаційних кодів усіх зареєстрованих мешканців квартири; копії документів, які підтверджують пільгову категорію; копію довіреності, у разі подання документів представником; номер рахунку, відкритому в банківській установі для перерахування коштів.

Умовою надання фінансової допомоги є відсутність, на дату подання заяви, заборгованості з оплати послуг централізованого опалення або наявність укладеного договору реструктуризації заборгованості із оплати послуг централізованого опалення.

Дякуємо за відгук!