Херсонщина повертається до жовтої карантинної зони

Карантин «передає привіт» Херсонщині. Під кінець літа тут знову виявляють від 50 до 120 заражених щодня, і серед них вистачає дітей різного віку – від малят до підлітків.

В разі, якщо темпи розповсюдження інфекції не знизяться (за ними ми зараз ділимо друге-третє місця поміж усіх регіонів України), регіон з «зеленої» перейде у «жовту» зону вже з наступного тижня, прогнозує очільник регіональної держустанови «Лабораторний центр» Юрій Ромаскевич. Відтак, до дистанційного режиму роботи повернуться й навчальні заклади. Але не всі, а лише ті, де від COVID-19 встигли вакцинуватися менше восьмидесяти відсотків працівників, розставив крапки над «і» Юрій Олексійович.

—  Було багато побоювань, що розповсюдженню коронавірусу сприятимуть натовпи відпочивальників на курортах Херсонщини. Але завдяки профілактичним заходам і постійному контролю  жодного ковідного вогнища у оздоровницях краю за все минуле літо не виявили, — наголосив Юрій Ромаскевич. – Гадаю, що збільшення кількості інфікувань сталося через численних подорожуючих, котрі перетинають КПВВ з боку окупованого Криму. Там штам «дельта» почав лютувати задовго до того, як він прийшов до нас, і принесли його саме ті, хто повертався з анексованого півострова.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.

2 thoughts on “Херсонщина повертається до жовтої карантинної зони

Дякуємо за відгук!