У Каховці овочі продавали “нелегали”

Каховські податківці у складі робочої групи з питань легалізації найманої праці та заробітної плати повторно відвідали бізнесменів, які провадять діяльність на території ринку «Гарант».

Під час заходу посадовці обстежили 21 об’єкт торгівлі та провели з суб’єктами господарювання інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо відповідальності за неналежне оформлення трудових відносин і провадження діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання.

За результатами обстеження на території ринку виявили громадянку, яка торгувала овочами, фруктами та ягодами без державної реєстрації.

«Бізнесменші» доведеться заплатити штраф від однієї тисячі до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 17 000 грн до 34 000 грн) з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини й грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Варто додати, що з початку серпня, за результатами проведених рейдів, у Каховській ДПІ стали на облік більш як 50 підприємців.

Дякуємо за відгук!