Кримінальний рекорд: каховчанка скоїла 60 крадіжок за 25 днів

Кримінальний рекорд встановила 33-річна мешканка міста Каховки на Херсонщині. Протягом лише 25 днів вона скоїла 60 тільки доведених крадіжок у одному й тому самому торговому центрі на проспекті Європейському житлового масиву Свєтлово.

Користуючись тим, що там завжди багато покупців, і охороні фізично неможливо встежити за всіма, мати трьох дітей блукала між прилавків. І в зручну хвилину ховала в свій рюкзак або по пляшці соняшникової олії, або ж капсули засобу для прання. Причому зовсім не для того, аби готувати малечі їжу, або ж прати для неї одяг. Украдене «дбайлива матуся» перепродувала за половину чи дві третини ціни на ринку, а кошти витрачала на власні потреби.  Товар вона привласнювала начебто не дуже дорогий, але в підсумку завдала власникам торгового центру матеріальної шкоди аж на 36 тисяч гривень!

Під час чергової крадіжки її таки помітили охоронці супермаркету. Вони уважніше перевірили записи з камер відеоспостереження у залі, і вжахнулися: крадійка із своїм рюкзаком «світилася» тут кожного дня! Тому справу не стали залагоджувати миром – з огляду на значні збитки, передали затриману правоохоронцям. У відділення Національної поліції № 2 (Каховка) поінформували, що городянку притягли до кримінальної відповідальності.

Та це в її біографії уже не вперше: як з’ясувалося, вона вже фігурує ще в одному провадженні – і також за крадіжки з магазинів.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.

3 thoughts on “Кримінальний рекорд: каховчанка скоїла 60 крадіжок за 25 днів

Дякуємо за відгук!