На Херсонщині судитимуть бухгалтера міської ради за преміювання «своїх» працівників у збиток бюджету

Каховською окружною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно головного бухгалтера однієї із міських рад району за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).

Розслідуванням встановлено, що службова особа впродовж 2018-2019 років, зловживаючи наданими повноваженнями, діючи всупереч нормативно-правовим актам та принципу ефективного використання фонду оплати праці, здійснила нарахування з подальшою виплатою завищених сум заохочень собі та окремим працівникам виконавчого комітету міської ради. Як наслідок, місцевому бюджету завдано збитків на майже 750 тис. грн.

Санкція інкримінованої статті передбачає позбавлення волі строком від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

2 thoughts on “На Херсонщині судитимуть бухгалтера міської ради за преміювання «своїх» працівників у збиток бюджету

 • 09.09.2021 о 14:14
  Permalink

  Коли чиновники нарешті зрозуміють, що вони привласнюють собі не державні гроші, а гроші платників податків. Зрозуміліше – наші з вами☹️

  Відповідь
 • 09.09.2021 о 15:03
  Permalink

  коли вже почнуть стюардесу притягувати до кримінальної відповідальності за падіння літака?

  Відповідь

Дякуємо за відгук!