На Херсонщині з уроків до коханого втекла школярка

Вчора, 8 вересня, віртуальний роман між молодими закоханими на Херсонщині закінчився реальним гармидером та втручанням правоохоронців.

У селі Гладківці 14-річна дівчина вранці, як зазвичай, пішла до школи. Але по обіді з уроків до хати не повернулася, і її мобільний телефон не відповідав. Стривожена матір учениці негайно зателефонувала на 102. З підрозділу Національної поліції у Голій Пристані до Гладківки виїхала група оперативників. Але знайти зниклу без вісти дев’ятикласницю «гарячим слідом» не змогли – її ніхто не бачив.

Однак подруги школярки у розмові з її матусею прохопилися: дівчина познайомилася через Інтернет із хлопцем,старшим на кілька років, і планувала згодом вийти за нього заміж, та жити разом у Чаплинці, де мешкає його родина, або ж у обласному центрі. Інформацію про можливе перебування розшукуваної сищики кримінальної поліції передали колегам у Чаплинку. Ті виїхали за вказаною адресою, і… їм назустріч вийшли «молодята».

Як з’ясувалося, пристрасті у ході «дистанційного» роману набрали такої сили, що кавалер не втерпів: поїхав до Гладківки автобусом, там зустрів кохану, й забрав її до себе. Ніякого примусу з його боку не було, тож про викрадення неповнолітньої не йдеться. А за кілька годин до поліцію у Чаплинку примчала й мати школярки – забрала її додому. До речі, шукати закоханих дівчат, котрі втікають до хлопців, і навпаки, копам на Херсонщині доводиться вже не вперше. Підлітки вважають себе дорослими, і прагнуть розпоряджатися своїм життям, як заманеться, не зважаючи на думку батьків та закони. Через що не тільки родини, а й цілі громади «стають на вуха».

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.

Дякуємо за відгук!