Херсон і Каховка відстають з підготовкою до опалювального сезону

Набагато краща ситуація у Голій Пристані і Новій Каховці.

Херсонська і Каховська міські ради відстають з підготовкою своїх громад до нового опалювального сезону. Про це 20 вересня на селекторній нараді в Херсонській облдержадміністрації заявив в. о. директора департаменту розвитку територій ХОДА Іван Чорний.

— Рівень готовності об’єктів до зими сьогодні має становити 90%. Проте за результатами звітності органів місцевого самоврядування у нас є відставання по деяких показниках. Приміром, у Херсоні фактично готові 37 із 47 котелень — це 80%. Готово 169,5 км теплових мереж, або 82%. Загалом Херсону треба терміново вжити заходи, щоб забезпечити дотримання планових показників. У Каховці така ж ситуація. Ті ж котельні тут готові лише на 57%, — сказав він.

Водночас, за словами Івана Чорного, гарні показники підготовки до зими мають Гола Пристань і Нова Каховка.

— Минулого тижня ми з представником профільного міністерства перевіряли Олешки і Голу Пристань. Побаченим він залишився задоволеним, але окреслив низку проблем, які доведуть до міністерства, щоб сприяти їх вирішенню на державному рівні, — додав Іван Чорний.

— Дякую Новій Каховці і Голій Пристані за відповідальне ставлення до своїх громадян. Інші громади, думаю, теж підтягнуться, — підсумував перший заступник голови ХОДА Андрій Шибаєв.

Нагадаємо, що в Каховці в цьому році вирішили повністю відмовитися від централізованого опалення житлових будинків.

Олег БАТУРІН.

Дякуємо за відгук!