У Каховській громаді хочуть видобувати пісок

З погодженням надання спецдозволу на користування надрами вирішили не поспішати.

З проханням погодити надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску Малокаховської ділянки Каховської громади до Каховської райради звернулось ТОВ “Каховка Будресурс”. Проте розгляд цього питання вирішили відкласти.

— Ми заслухали представників міської ради і самої компанії щодо вивчення можливості видобування піску в Малокаховці. Постійна комісія райради з питань аграрної політики, екології та раціонального природокористування запропонувала відкласти це питання, поки ми не почуємо позицію громади. Якщо вона буде за — тоді й ми підтримаємо, — сказав на сесії Каховської райради 15 вересня її голова Валерій Брусенський.

За даними порталу YouControl, ТОВ “Каховка Будресурс” зареєстрована в березні 2021 року в Новій Каховці. Основним видом її діяльності є добування піску, гравію, глин і каоліну.

“Каховка Будресурс” входить до групи промислово-будівельних компаній “Ковальська”, бенефіціарами якої є громадяни України і Кіпру. Деякі підприємства групи “Ковальська” працюють у Новій Каховці — зокрема, “Енерджі Продакт”.

Олег БАТУРІН.

One thought on “У Каховській громаді хочуть видобувати пісок

  • 22.09.2021 о 12:26
    Permalink

    А вы спросите народ,не берите грех на душу…Это вам не игрушки,будет беда…

    Відповідь

Дякуємо за відгук!