Каховський танцюрист підкорює мережу: український танець на футбольному полі

Олександр Брисов виклав на своїх сторінках у Фейсбук та Інстаграм невеличкий танцювальний етюд, який назвав «етюдом про каховського парубка». Каховчанин танцює на футбольному полі український танець. Розповідаємо, як студент Херсонського державного університету підкорює мережу.

«Люблю український танець за його свободу, насиченість та красу. Мене виховали народним танцем, я цим пишаюсь і це велика честь. На сьогоднішній день я зустрічав багато колег та людей, які стверджували мені, що український танець — це «скуката» і «старьё». І мені говорили це не тільки студенти, а й викладачі… Я повність з цим не згоден!» — підписав Олександр своє відео.

Якщо ти вважаєш себе професіоналом, ти повинен поважати свою культуру.

Відео каховчанина, де він виконує український танець під оркестровий супровід на стадіоні, активно збирає лайки в соцмережах, а підписники шаленіють від захоплення. Ось лише частина з них.

Український танець має в собі величезну палітру лексики та музики, яку можна інтерпретувати в таких ракурсах, що це буде виглядати, як справжня казка. Робив це у свій час геніальний, легендарний Павло Павлович Вірський.

Ось відео того самого танцю в Інстаграм Олександра

Це не єдине відео власних виступів, які викладає в соцмережі Олександр. Тримайте ще замальовку з його Фейсбук.

А ще у Олександра чудове почуття гумору

Загалом профілі Олександра наповнені любов’ю до українського танцю. Підписуйтесь та слідкуйте за талановитим каховчанином.

Автор: Олександр Брисов

Джерело: kavun.city, Євгенія Вірлич

Дякуємо за відгук!