Святий Миколай у маленьких «колібріків»

колібріЩедрість, чесність, справедливість, доброта – ці якості ми, батьки, виховуємо у наших малюків з раннього дитинства. Поділитися іграшкою, посмішкою, частинкою своєї душі – цьому ми вчимо маленьких «колібріків».
Саме тому святий Миколай завітав до сімейного центру розвитку «Колібрік», а як відомо, обдаровує добром він лише слухняних діточок. Завітав на свято і благочинний Каховського округу Новокаховської єпархії протоієрей Миколай Бойко. Саме на нього поглядали малюки, коли розповідали, як допомагають батькам, вчаться та граються, як вміють рахувати та читати. Ігри, танці, естафети розважили дітлахів та дали можливість поринути у світ дитинства дорослим.
…Малюки не тільки отримали подарунки, а й самі намалювали подарунки для святого Миколая та попрохали отця Миколая передати йому.
Осяяні щастям дитячі оченята – найкращий подарунок для батьків. Під час новорічних свят їх буде дуже багато: ми із задоволенням принесемо веселий дитячий гомін до ресторану «Нова імперія». Саме тут відбудеться Новорічне святкування 27 грудня. А щедрування та колядування маленькі «колібріки» понесуть на своїх крильцях до усіх з побажанням миру, добра та благополуччя в кожній родині.

Дякуємо за відгук!