Директорку каховської лікарні звільнено за порушення на більш ніж 14 мільйонів гривень

Управління Південного офісу Даржаудитслужби в Херсонській області озвучило результати перевірки, що проходила в КНП “Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради”. Нещодавно свою думку щодо ревізії озвучувала й директорка закладу Олена Мазур, яка запевнила городян, що жодних порушень аудитори не знайшли. Проте згідно повідомлення самих перевіряючих, ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму 14 млн. 279 тис. 66 грн., в тому числі тих, що призвели до втрат 4 млн. 277 тис. 15 грн. та інших порушень — 2 тис. 510 грн.

Ця інформація була озвучена в ході засідання комісії міської ради 12 жовтня.

Що цікаво, на останньому засіданні сесії міської ради Олена Мазур вже звично звернулась до депутатів наголошуючи на скрутному фінансовому стані лікарні й необхідності виділення додаткових 2-3 млн грн з бюджету.

Разом з тим, виявилось, що лікарня зібрала 10 млн грн (!), які були отримані від Національної служби здоров’я та поклала на депозитні рахунки АТ КБ “ПРИВАТБАНК”. Все це на фоні постійних скорочень відділень, звільненні лікарів та молодшого персоналу та як сама адміністрація й відзначає – неповного забезпечення оснащенням матеріально-технічною базою відділень лікарні, що прямо впливає на якість медичних послуг.

За результатами ревізії керівнику Лікарні направлені обов’язкові вимоги по усуненню порушень. За допущені порушення фінансової дисципліни на 6 посадових осіб складено протоколи за ст. 164-2 КУпАП.

За результатом розгляду вищевказаної інформації міським головою прийнято рішення про розірвання контракту з директором КНП «Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради» Оленою Мазур та звільнення її з займаної посади.

З відповідним рішенням директорку ознайомили 12 жовтня, в ході засідання комісії. Однак приймати його особисто вона відмовилась, сказавши щоб її про розірвання контракту попередили поштою.

Нагадаємо, влітку директорка лікарні вже потрапляла у скандал після розірвання договору з ТОВ “Техномедикс груп”, що призвело до припинення надавання послуги з офтальмологічних операцій на території Каховки.

– Керівництво КНП ЦМЛ з незрозумілих причин так і не змогло налагодити роботу по наданню регулярних послуг по лікуванню катаракти для населення міста Каховки та прилеглих територій. Внаслідок неефективного використання обладнання “Техномедикс Груп” отрмав збитки на замороження обігових коштів у розмірі 1,9 млн грн впродовж 29 місяців. Через це було прийнято рішення про розірвання договору та вивіз обладнання з Каховки, – прояснило ситуацію підприємство.

Дивну поведінку керівництва КНП “Каховська ЦМЛ ім. Панкеєвих” не могли проігнорувати і правоохоронці, які внесли до Єдиного реєстру досудових рішень відомості про обставини, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення директором лікарні.

One thought on “Директорку каховської лікарні звільнено за порушення на більш ніж 14 мільйонів гривень

Дякуємо за відгук!