За вихідні дні поліцейські Херсонщини розшукали чотирьох зниклих безвісти дітей

  • У місті Берислав зникли двоє хлопців віком 14 та 15 років.

Батько одного з підлітків зателефонував у поліцію і повідомив, що син не ночував вдома, а перед цим гуляв з другом. Працівники поліції відпрацювали населений пункт і з’ясували, що хлопці сіли в автобус, який прямував до Херсона. Зв’язалися з водієм і той повідомив, що хлопці вийшли неподалік від торгівельно-розважального центру. Туди направилися працівники поліції і виявили там підлітків, з ними було все добре. Неповнолітні пояснили, що хотіли погуляти у торгівельному центрі. З дітьми поліцейські провели профілактичну бесіду та передали батькам.

  • У с. Щасливе зникла 16-річна дівчина.

Її мати розповіла поліцейським, що донька пішла гуляти і не повернулася. Ювенальні поліцейські перевірили коло спілкування дівчини і розшукали її у с.Нова Маячка у друзів. З неповнолітньою було все добре. Вона пояснила, що пішки пройшла 9 км, щоб побачитися з друзями. З дівчиною провели виховну бесіду та передали матері.

  • У с. Станіслав працівники поліції розшукали 9-річного хлопчика, який ввечері не повернувся додому з прогулянки.

На пошуки хлопчика орієнтували працівників кількох територіальних підрозділів поліції. Дитину розшукали в будинку його друга, де він заночував. Хлопчик пояснив, що не здогадався попередити батьків про своє місцезнаходження.

Дякуємо за відгук!