У КАХОВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДЗВІТУВАЛИ ПРО ЗАПУСК ОПАЛЕННЯ

26 жовтня на засіданні виконавчого комітету ухвалили рішення, що з 1 листопада розпочинається опалювальний період 2021-22 року. Для садочків Чорноморівки, Малокаховки та Каховської центральної міської лікарні, які використовують індивідуальні джерела теплопостачання, він розпочався ще раніше.

— Все, що потрібно було зробити з нашого боку — все зроблено! Котельні міста та обладнання, що необхідне для того, щоб розпочати опалення у навчальних закладах та бюджетних установах, не зважаючи на всі труднощі та перепони, підготовлені на 100%! — 29 жовтня повідомив міський голова Віталій Немерець.

Водночас занепокоєння викликали затримки з підписанням договорів між НАК «Нафтогаз України» та споживачами, які могли затягнути фактичне увімкнення опалення у громаді. Однак станом на 1 листопада всі бюрократичні перепони були подолані й опалювальний сезон розпочався згідно з планом. Котельні КПТМ «Каховтеплокомуненерго» та Управління освіти відзвітували про подачу тепла 2 листопада.

Зварювальник Віктор Альохін та слюсарі-оператори котельні КПТМ «Каховтеплокомуненерго» Микола Мундя та Олександр Казанок за декілька хвилин до запуску котельні

Дякуємо за відгук!