ТАЛАНОВИТА БІБЛІОТЕКАРКА ВИДАЛА СВОЮ ПЕРШУ КНИГУ

Катерина Бахтурова

У давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі».

Це так і є, адже читання формує особистість, наповнює голову думками, створює ідеї та іноді навіть змінює життя.

А коли твоя професія, твоє життя — це книги, то, зрозуміло, що ти «приречений» на творчість.

Бібліотекар дитячого відділу Каховської міської універсальної бібліотеки Катерина Бахтурова має пристрасть до книжок. Її читацькі уподобання різноманітні — від поезії, фантастики до історичних творів.

Катерина Олександрівна — творча особистість, яка фонтанує ідеями, завдяки її здібностям і натхненній роботі бібліотека переживає часи творчого злету. Вона створює літературний альманах, який у доступі для читачів бібліотеки. Молода жінка знаходиться у постійному пошуку нових форм та видів діяльності і не зупиняється на досягнутому.

Нещодавно Катерина Бахтурова видала власну книгу під назвою «Монолог княжни». Це поема, написана за мотивами повісті Варвари Репніної «Дівчинка», у якій описане палке почуття княжни до Тараса Шевченка. Автор занурюється у внутрішній світ закоханої жінки і через призму власних переживань, емоційно і динамічно відтворює почуття княжни до геніального українського митця.

Ця книга показує, що постать Тараса Шевченка знаходить відгук у творчості кожного покоління, а значить, приречена на вічну молодість.

Книжка молодої бібліотекарки вже отримала схвальні відгуки читачів і, безперечно, варта уваги: вона навряд чи когось залишить байдужим, у ній кожен знайде собі щось до душі.

Вітаємо талановиту каховчанку з початком письменницької кар’єри!

Бажаємо натхнення і подальших успіхів!

 

Дякуємо за відгук!