У Каховці відзначили працівників медичної галузі

25 листопада, під час чергового засідання сесії Каховської міської ради міський голова Віталій Немерець відзначив подяками та почесними грамотами за високий професіоналізм у роботі, самовідданість обраній справі, вагомий особистий внесок у розвиток сфери охорони здоров’я Каховщини, лікування та спасіння жителів громади в тяжких умовах пандемії медичних працівників Каховки.

«Останні пів року лікарі та медичні працівники самовіддано працюють в наднапруженому режимі, не зважаючи ні на що виконують свої обов’язки по спасінню пацієнтів нашої громади. Подяки та шани заслуговують всі, без виключення, працівники нашої лікарні», – звернувся міський голова до всіх присутніх в залі.

Почесну грамоту Міського голови урочисто отримала
  • СТЕПЕНКО Світлана Семенівна, лікар-педіатр відділення внутрішніх хвороб (педіатричне) КНП “Каховська ЦМЛ ім. родини Панкеєвих”. Світлана Семенівна має більш ніж 52 роки медичного стажу. Майже 20 років обіймала посаду завідуючої дитячого відділення. Отримала першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «педіатрія». Має великий досвід в лікуванні дітей та охоче ділиться ним із молодими лікарями. Виявляє турботу та небайдужість до маленьких пацієнтів.
Також Подяки міського голови отримали наступні працівники КНП “Каховська ЦМЛ ім. родини Панкеєвих”:
  • ІСМАІЛОВА Світлана Аліївна, завідувачка відділення невідкладних станів (травпункт), яка має близько 27 років медичного стажу. З 2018 року працює в Каховській ЦМЛ на посаді лікаря-психіатра, завідуючої відділенням. В 2020 році отримала вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «психіатрія». Брала активну участь у налагодженні роботи приймального відділення нового формату. Користується беззаперечним авторитетом колег та повагою пацієнтів.
  • КОРЯГІНА Тетяна Леонідівна, старша медична сестра відділення загальної хірургії, в якому працює більше 32 років. З 2009 року обіймає посаду старшої медсестри. Наполеглива, цілеспрямована, доброзичлива та вимоглива до себе та підлеглих. Чудовий наставник для молодих спеціалістів.
  • МОЛЧАНОВ Олександр Олегович, лікар-анестезіолог відділення анестезіології та реанімації з ліжками інтенсивної терапії, який зарекомендував себе кваліфікованим фахівцем, сумлінно виконував свої лікарські обов’язки під час загострення ситуації із захворюванням на COVID-19. Плідно співпрацює з лікарями різних відділень. Доброзичливим та щиросердним ставленням до пацієнтів та колег заслужив повагу серед колективу та вдячність з боку пацієнтів.
  • МОРОЗ Олександр Володимирович, брат медичний стаціонару (палатний) відділення анестезіології та реанімації з ліжками інтенсивної терапії. Працює в напружених інтенсивних умовах, сумлінно та відповідально виконує свої обов’язки при лікуванні пацієнтів, в тому числі хворих на COVID-19.
  • ЛОЗА Валерія Валеріївна, рентгенолаборант відділення рентгендіагностики та комп’ютерної томографії. В Каховській ЦМЛ працює з 2014 року. Проявляє особливу відповідальність в умовах перепрофілювання лікарні для лікування хворих на короновірусну інфекцію. В напружених умовах виконує всі заходи для обстеження та діагностики пацієнтів.
Зворушлива церемонія відзнаки самовідданої праці лікарів не лишила байдужою жодну людину в сесійній залі. Депутати різних фракцій, представники громадських організацій, керівники відділів та журналісти підвелися зі своїх місць та вдячними оплесками зустрічали кожного медичного працівника.

Також на цій сесії Каховської міської ради було одноголосно прийнято рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Каховки» лікарю – педіатру Марії Григорівні Муравській.

Дякуємо за відгук!