Питна вода для Чорноморівки та інші пріоритетні завдання на 2022 рік

Міський голова Віталій Немерець разом із старостою Чорноморівки Володимиром Гузьом відвідали заклади соціальної сфери (школу, дитячий садок, сільський клуб), Чорноморівське сільське комунальне підприємство, в якості гостей завітали до сільської церкви.

Зустріч проводилась за ініціативи очільника громади у рамках інспектування комунальних підприємств та об’єктів соціальної сфери, що дозволить окреслити головні проблеми, які необхідно буде вирішити у 2022 році та визначити першочергові завдання при складанні плану розвитку старостату та плануванні бюджетну на наступний рік.

За повідомленням міської територіальної громади, було вкотре підняте питання непридатності дорожнього покриття по вул.Каховській, що є дорогою обласного підпорядкування, але відіграє вагому роль у сполученні між містом та іншими селами громади. Наступним важливим питанням стало планування та реалізація проєкту щодо забезпечення населення села питною водою. По об’єктам освітньої сфери зафіксовані проблеми з відмосткою будівлі дитячого садка, також є необхідність встановлення дитячого майданчика. А школа у селі потребує ремонту покрівлі та встановлення нової огорожі.

Ремонт також потребен будівлі сільського клубу.

За можливості, всі вищезгадані питання будуть намагатися вирішити вже у 2022 році. Бюджет на наступний рік буде розглядатися міською радою наприкінці грудня.

Дякуємо за відгук!