Каховська “Тачанка” – під відеоспостереженням

Першу з двох камер, що цілодобово спостерігатимуть за монументом “Легендарна Тачанка”, встановили 21 грудня. Комунікації для другої вже підведені, залишилось лише встановити її на опору.

Перший час спостерігати за цілісністю історичної пам’ятки будуть охоронці приватного підприємства ТОВ “Агротруд”, що знаходиться поряд. Пізніше відео з камер можна буде побачити й усім бажаючим у режимі реального часу. За словами техніків, що займалися налаштуванням мережі, відповідна можливість є та буде реалізована найближчим часом.

Нагадаємо, встановлення відеоспостереження — це один з двох кроків по боротьбі з крадіями кольорового металу, який влада міста обіцяла реалізувати до кінця 2021 року. Перший було реалізовано 13 грудня, коли робітники КП “Комунальне транспортне підприємство” завершили підключення 4 світлодіодних прожекторів на опори вуличного освітлення довкола Тачанки. Допомогу у підключенні освітлення надало підприємство ТОВ “Агротруд”, керівництво якого пішло міський владі на зустріч, та дозволило під’єднатися до їх мережі.

Наступним етапом стане реставрація пошкоджених частин. Як повідомили в КП “КТП” спеціалісти з необхідними навичками роботи з бронзою вже знайдені.

Дякуємо за відгук!