2 роки від гучного вбивства Володимира Чебукіна: злочинець непокараний

З часу резонансного вбивства минуло два роки. Новорічної ночі в Каховці був розстріляний 26-річний Володимир Чебукін. Заряд із карабіна в нього випустив співмешканець дружини Володимира, екс-міліціонер Юрій Кашніков. Тяжко пораненого екстрено прооперували в місцевій лікарні. Втім, врятувати його медики не змогли. 3 січня чоловік помер. 

Розслідування злочину стало скандальним. Каховська поліція фабрикувала факти, зі справи зникали докази. Зокрема, так і не знайшлися записи камер спостереження з будинку колишнього тестя вбитого. Саме у дворі цього особняка і стався злочин. Крім того, виплила інформація, що до приховування слідів злочину причетний діючий співробітник місцевої поліції, який зустрів Новий рік у компанії з підозрюваним у вбивстві. Каховська ж поліція на той час заявила, що вбивство сталося внаслідок самооборони. Все це спричинило хвилю обурення городян. Сотні людей влаштували акцію протесту під місцевим райвідділом поліції. 4 січня запалали шини. Про вбивство в Каховці дізналася вся Україна.

Фото: Ігоря Шматенко

Згодом керівництво обласного главку поліції визнало, що ніякої самооборони не було. Її намагалися імітувати підозрюваний зі своїм другом-правоохоронцем. Після службової перевірки поліція відзвітувала про низку звільнень. Зокрема, у цей перелік потрапив начальник Каховського райвідділу поліції. Щоправда, пізніше він «виплив» на посаді очільника іншого підрозділу на території Херсонщини.

Вбивство Володимира Чебукіна фігурувало одразу в трьох кримінальних провадженнях. Одне з них вже пройшло через суд. Племінника колишнього тестя вбитого, якого звинувачували у приховуванні слідів злочину, Феміда виправдала. Суд стосовно співробітника поліції, який за даними слідства імітував версію про самооборону, щоб спотворити факти, ще триває. До логічного завершення ніяк не дійде і в головному провадженні, власне, щодо самого вбивства Володимира Чебукіна. Слухання тривають у Цюрупинському районному суді.

За даними матері вбитого Олени Чебукіної справа має 6 томів. Обвинувачений же у вбивстві вже півтора роки на свободі. Під заставу більш як у пів мільйона гривень його випустив Миколаївський апеляційний суд.

2 роки від гучного вбивства Володимира Чебукіна: злочинець непокараний

Зворушливе відео пам’яті Володимира до других роковин резонансного злочину опублікувала родина Чебукіних. Родичі вбитого не приховують, що вже зневірилися в українському правосудді.

Марина САВЧЕНКО. 

Дякуємо за відгук!