“Тисячу за вакцинацію“ почнуть нараховувати неповнолітнім дітям: хто отримає гроші першими

Вакциновані від коронавірусу неповнолітні українці також матимуть змогу отримати  тисячу гривень від Зеленського в рамках державної програми “єПідтримка”. Як відомо, вакцинуватися в Україні дозволено, починаючи з 12 років.

Отримати свої гроші зможуть українці віком 12-18 років, які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19. Коли саме почнеться зарахування коштів, поки не повідомляється.

Наразі тисячу гривень за вакцинацію отримують повнолітні українці, які отримали два щеплення від коронавірусу. Витратити ці кошти можна на кінотеатри, театри, покупки в книжкових магазинах, абонементи на спортзал, а також квитки на внутрішні залізничні та авіарейси. Найбільшим попитом за увесь час роботи програми користуються придбання книжок, квитків у кінотеатри та залізничних квитків.

У тих громадян, що отримали кошти, є чотири місяці з моменту отримання для їх витрат. На першому етапі, який розпочався з 19 грудня, тисячу гривень почали нараховувати через додаток “Дія”. Вже з квітня українці, які не мають смартфонів, зможуть подати звернення на отримання допомоги в офлайн форматі та отримати 1000 гривень через відділення банків, і через банківські картки. Банки вже поступово починають випускати фізичні картки, на які нараховуватися гроші за вакцинацію.

Дякуємо за відгук!