Материнська любов — безмежна! Необхідна допомога!

Вікторія Крюкова, мешканка с.Цукури, Каховського району має діагноз ДЦП. З самого народження бореться за життя, за кожен подих, за кожну мить. Дівчинка у свої 5 років самостійно може зробити лише 2-3 кроки. Але є перспектива все змінити – операція, яку беруться зробити американські лікарі.

Маленькій Вікторії, народженій раніше строку, не давали шансів на життя. Але вона – вижила. Потім лікарі говорили: «Залиште, не витрачайте марно час, гроші та сили. Народите собі іншу дитину… Ця – навіть сидіти не буде…».

Були сльози, нерозуміння – «Чому це трапилося саме з нами?!!». Але Анна Крюкова-Анікіна, мама дівчинки, розуміла, чим довше жалітиме себе, тим більше часу та енергії витратить даремно. Наполегливість, деколи навіть впертість, додавали їй сил. Молода матуся була впевнена – поки дитина маленька, можна багато чого встигнути.

Наперекір діагнозам і прогнозам лікарів, Анна рухалася вперед: масажі, терапія, консультації з фахівцями… і знову все спочатку…Львів, Київ, Москва, Словакія, Бельгія – така географія лікувальних «подорожей» матері і доньки.

Зараз Вікторії (дівчинку по-дорослому називають з народження) 5 років. Результати материнської любові та наполегливої праці дивують і захоплюють. Дівчинка має результати, на які й не сподівалися. Ніхто не знає, чого це вартувало матусі, скільки недоспаних ночей, оббитих порогів, прочитаної медичної літератури…

Мрія мами – щоб донька ходила, як усі дітки, самостійно.

І така можливість з’явилася. Лікарі з США дають шанс, що після операції СДР (селективна дорсальна ризотомія) на спинному мозку дівчинка зможе ходити. За лікування взявся лікар Парк – нейрохірург з великим досвідом, на його рахунку близько 5 тисяч подібних операцій.

Але така операція і реабілітація коштують близько 60 000 доларів. Родина дівчинки не може зібрати самотужки необхідну суму. Тож, оголошено збір, до якого приєдналися рідні, знайомі та просто небайдужі люди. Кожне грошове надходження, навіть невелике, – це крок до одужання Вікторії.

Завдяки благодійникам вже зібрано 45, 855 дол. – це 77% усієї суми збору.

Без нашої допомоги родині не впоратися. Давайте усі разом дамо дитині шанс на щасливе дитинство. Збір необхідно закрити до 7 лютого, аби встигнути на дату, яку визначили для операції.

РЕКВІЗИТИ для допомоги:

♦ ПриватБанк Україна: 5168 7574 3026 0952, Крюкова Ганна Олексіївна
♦ Монобанк: 4441 1144 5429 0337, Крюкова Ганна Олексіївна
♦ Ощадбанк Росія: 5469 4000 5379 3639, Крюкова Ганна Олексіївна
♦ Тінькофф Банк: 5536 9140 5414 9574, Крюкова Ганна Олексіївна.

Дякуємо за відгук!