Тротуарну плитку на набережній завершать вкладати до кінця січня

Про це повідомили 10 січня в ході візиту народного депутата України Володимира Іванова у Каховську громаду. В рамках зустрічі з міським головою Віталієм Немерцем, Володимир Ілліч відвідав місце, де продовжуються роботи над другою чергою реконструкції набережної.

Враховуючи погодні умови, терміни вкладання нового покриття — задовільні, а основну частину робіт підрядник обіцяє завершити вже до кінця цього місяця.

Наступний етап розпочнеться навесні, коли температура надасть можливість вкладати газони та садити інші зелені насадження.

Тож, маємо надію, що в цьому році Каховка також зможе розраховувати на державну підтримку у продовженні реконструкції чергових частин набережної та втілення в життя інших масштабних проєктів, таких як модернізація спорткомплексу “Олімпійський”.

Наступного дня нардеп разом з міським головою відвідав Малокаховку. У ході візиту було вирішено опрацювати можливість благоустрою центру села (біля місцевого Будинку культури) з перетворенням його у сучасну зону відпочинку. Крім цього, окремої уваги потребує модернізація спортивної інфраструктури Малокаховки, зокрема стадіону. Певні напрацювання в цьому напрямку, після минулого візиту нардепа восени, вже є, наразі їх будуть систематизувати та вирішувати, що саме можна втілити в життя вже цього року.

Дякуємо за відгук!