Невакциновані педпрацівники Каховщини судитимуться з роботодавцями

Відсторонені від роботи через відсутність вакцинації працівники шкіл та дитячих садків Нової Каховки та Каховки судитимуться з роботодавцями. 

Про це повідомляє телеграм-канал «Говорит Новая Каховка». За його інформацією, позови подали 26 педагогів та техпрацівників: 15 в Новій Каховці та 11 — в Каховці.

Ймовірно, вони вимагають скасувати накази про відсторонення від роботи та стягнути заробітну плату за час «вимушеної відпустки».

«Ситуація патова. Міські ради (відділи освіти) програватимуть, адже суд вочевидь стане на бік працівника», — вважає канал. Але якщо невакцинованих працівників допустять до роботи, мерії можуть отримати штраф в розмірі 170 тис. грн за кожного з них.

Нагадаємо, що невакцинованих від COVID-19 працівників навчальних закладів відсторонили від роботи без збереження заробітної плати.

Таврійські вісті

2 thoughts on “Невакциновані педпрацівники Каховщини судитимуться з роботодавцями

  • 14.01.2022 о 17:49
    Permalink

    Так нельзя делать, это получается насильно людей на прививку ведут. А есть те,которым нельзя это делать. Я вакцинированна но меня никто не заставлял под прицелом и увольнение мне не грозило…это тупо

    Відповідь

Дякуємо за відгук!