Звернень за матеріальною допомогою в Каховці стало більше

Мінімальна допомога тут зараз становить 1 тис. грн.

В Каховській громаді зросла кількість звернень щодо надання матеріальної допомоги на лікування.

— Якщо в 2020 році ми отримали 605 таких звернень, то в 2021-му — 766, — повідомив на засіданні виконкому міськради 18 січня начальник загального відділу міськради Геннадій Рашевський.

За словами начальника управління праці та соцзахисту населення міськради Андрія Скрипніченка, кількість таких звернень виросла настільки, що бюджет не міг задовольнити всіх охочих. Тому виконавчий комітет міськради вирішив, що право на отримання одноразової матеріальної допомоги в подальшому матимуть лише ті мешканці громади, які звернуться протягом трьох місяців з дати виписки з лікувальної установи.

Крім того, міськрада збільшила розмір допомоги на лікування з місцевого бюджету. Тепер вона становить мінімум 1 тис. грн, а максимальний розмір допомоги для онкохворих збільшили з 5 до 7 тисяч грн.

— Значно збільшилась і кількість інших звернень до міськради. Приміром, у минулому році ми отримали майже вдвічі більше письмових звернень ніж у 2020 році. Збільшилась кількість депутатських звернень, звернень на урядову лінію, звернень на особистому прийомі міського голови або його першого заступника. Не в останню чергу це пов’язано зі збільшенням кількості жителів громади за рахунок приєднаних восени 2020 року сіл, — додав Геннадій Рашевський.

Олег БАТУРІН

One thought on “Звернень за матеріальною допомогою в Каховці стало більше

  • 20.01.2022 о 19:21
    Permalink

    Як небідній депутатці Капустіній – так десятки тисяч виділили на безоплатне лікування! А іншим та онкохворим, від однієї до семи тисяч… Якось нечесно…

    Відповідь

Дякуємо за відгук!