У Херсоні накрили мережу борделів під виглядом масажних салонів

Мережа місць розпусти працювала в 15-ти областях України. Її «філія» була і в Херсоні. Бордельний «бізнес» викрили детективи слідчого управління поліції Херсонщини спільно зі слідчими НПУ та працівниками міграційної поліції. Мережу з надання сексуальних послуг, яка діяла під виглядом масажних салонів, організував 40-річний житель Дніпра. Йому допомагали сутенери, які облаштували борделі в різних містах.

Як встановило слідство, до заняття проституцією втягнули 11 жінок.  Сеанс «масажу» коштував від 800 до 9 000 гривень. Під час обшуків у «масажних салонах» вилучено низку речових доказів.  Це мобільні та банківські термінали, пристрої для сканування грошей, камери відеоспостереження, секс-іграшки, білизна та інші речі, характерні для місць розпусти.

Кримінальне провадження відкрите за ч.2 ст.303 «Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією» ККУ.  Організатору та членам злочинної групи світить до 7 років позбавлення волі. Наразі поліція встановлює інших учасників бордельних оборудок. Процесуальне керівництво у справі здійснює Херсонська обласна прокуратура.

Марина САВЧЕНКО. Фото ГУНП.

Дякуємо за відгук!