До парку з гранатою прийшов чоловік у Новій Каховці

До громадського місця відпочинку – із вибуховим пристроєм. У Новій Каховці місцевий житель удень гуляв у міському парку імені Шевченко, й помітив чоловіка, що сидів там на лавочці. А в нього з відстовбурченої кишені стирчав предмет, що був ну дуже схожим на корпус гранати. Своїми спостереженнями наляканий очевидець телефоном негайно поділився із правоохоронцями. З Каховського райвідділу Національної поліції до парку скерували слідчо-оперативну групу.

На вказаному заявником місці копи й справді надибали 41-річного городянина, котрий носив при собі запал до гранати «Ф-1», і окремо – її корпус. Зібрати частини докупи можна було за лічені секунди, і вчинити підрив ще швидше. І тоді наслідки виявилися б страшними: адже парковими алейками ходить багато дітей та дорослих, а радіус ураження скалок «лимонки» — зо двісті метрів!

У Каховському РВ НП поінформували: любителя прогулянок з гранатою затримали до розгляду судом клопотання про його арешт чи інший процесуальний статус на період слідства . Він відповідатиме за незаконне зберігання небезпечних боєприпасів. Утім, поки що порушник громадського спокою навідріз відмовляється відповідати, де він узяв ту «лимонку», і для чого хотів її використати. Хоча вже зараз можна припустити, що носив він її при собі не заради простої допитливості, й не для того, аби когось просто налякати . Адже городянин раніше мав кілька судимостей, і не за крадіжки всіляких дрібничок у магазинах, а за такі тяжкі злочини, як грабіж та розбій.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.

Дякуємо за відгук!