В Каховці ями латають холодним асфальтом

Ситуація з вибоїнами на центральних вулицях міста хоч і не критична, проте від ідеальної ще далека. Для їх усунення на дорогах Каховки з працює мобільна бригада КП “Комунальне транспортне підприємство”, споряджена до того ще й новим матеріалом: “Щоб асфальт не руйнувався далі, а водії не відчували незручностей під час пересування, розпочали ремонт найбільш аварійно-­небезпечних ям та вибоїн. Вперше вирішили використати технологію холодного асфальту”, — повідомили в КП “КТП”.

Такий метод латання вибоїн широко використовується в Україні. За технологією укладки асфальту відмінностей від звичного покриття немає. І хоча, за словами дорожників, робота йде, як зазвичай, зазначають, що холодний асфальт має свої переваги: “Такий матеріал містить достатню кількість необхідних добавок. Тож він повністю з’єднується зі старим дорожнім покриттям, що дозволяє здійснювати такий аварійний ремонт у зимовий період, при температурі до –15 градусів”, — розповідають комунальники.

Попередньо нову технологію випробовували на центральних дорогах міста, зокрема вул.Пушкіна. Результат, кажуть, тішить. Використовувати холодну дорожню кладку будуть, передусім, на ділянках з найбільш інтенсивним рухом та маршрутах громадського транспорту.

За словами керівництва КП “КТП”, такий спосіб усунення дорожніх ям додає комунальникам мобільності та можливість оперативно реагувати на найбільш аварійно небезпечні ділянки доріг у будь-яку пору року.

One thought on “В Каховці ями латають холодним асфальтом

  • 31.01.2022 о 19:23
    Permalink

    Было бы здорово, если бы и на остальные улицы хоть иногда обращали внимания!!! восточная часть города уже давно не видела хоть какой то ремонт дорог!!!а въезды в город это отдельная тема-Семёновское шоссе,дорога возле промбазы это стыд и позор для города!!!!

    Відповідь

Дякуємо за відгук!