«Надія» і «Радість» Каховки, з днем народження!

Справжня хореографічна феєрія відбулася 22 січня, у залі МПК «Меліоратор». Танцювальні колективи «Надія» та «Радість» вже давно стали перлиною нашого міста. І вони святкували свій День народження.

Глядацька зала була заповнена вщент. Багато хто з гостей дійства пройшов власний шлях танцю і нині приводить на заняття своїх дітей. На концерт завітало чимало гостей – це і колеги-хореографи, і колишні вихованці, і представники влади, і просто – шанувальники творчості колективів. На сцені виступали не лише теперішні вихованці, а й колишні, які мають за плечима немалий життєвий досвід, і це було – дивовижно…

Цього дня звучало безліч теплих слів на адресу незмінного керівника народного ансамблю танцю «Надія» Сергеєвої Надії Іванівни. Адже саме вона своїм ентузіазмом, професіоналізмом, захопленням танцем запалювала серця вихованців, немало з яких обрали хореографію справою всього життя. Привітання лунали з різних куточків світу. Згадували Олександра Івановича Сергеєва, який був для учнів наставником, другом. Вітали Ольгу Романівну Волик, талановитого керівника ансамблю «Радість», колишню ученицю Надії Іванівни.
Місцями було щемливо до сліз, місцями дух перехоплювало від майстерності виконавців і присутні у залі, в єдиному пориві, аплодували стоячи. Кожне серце наповнювалося музикою, захопленням, любов’ю.

Привітав зі святом присутніх у залі міський голова Віталій Немерець. Зі щирими словами подяки і захоплення звернувся Віталій Анатолійович до талановитої молоді та керівників хореографічних ансамблів. Адже завдяки їхній кропіткій творчій праці Каховка вже впродовж багатьох років асоціюється з «Надією» і «Радістю».

З нагоди Дня народження народного ансамблю танцю «Надія» та зразкового ансамблю танцю «Радість» грамотами міського голови нагороджено Ступакову Н.В., акомпаніатора МПК «Меліоратор», Шашликову Т.Г., завідуючу костюмерною МПК «Меліоратор», Волик О.Р., керівника ансамблю «Радість» та Сергеєву Н.І., заслуженого працівника культури України, почесного громадянина міста Каховка, керівника ансамблю «Надія». Віталій Немерець вручив подарунок, важливий для всього творчого колективу – відпарювач, який стане в нагоді у підготовці концертних костюмів танцювальних колективів.

З Днем народження, «Надія» та «Радість»! Міцного здоров’я, нових досягнень та творчих злетів!

Більше фото від Олександра Завгороднього тут.

Дякуємо за відгук!