У Каховці хочуть відновити можливість подачі електронних петицій для жителів громади

Вперше про можливість каховчанам скористатися цією сучасною формою взаємодії суспільства та влади стало відомо у березні 2016 року.

Відзначимо, що особливою популярністю електроні петиції не користувалися. З того часу, можна згадати лише чотири більш менш інформаційно гучні кампанії по збиранню підписів: дві щодо проблеми безпритульних тварин та їх стерилізації, ще одна про відновлення пляжу та про відновлення роботи колишнього ДНЗ «Орлятко». Можливо, падіння інтересу до розміщення петицій було викликано тим, що на більшість з них люди отримували відписку на “мові чиновників”, без подальшого вирішення проблеми.

Як би там не було, з часом мало хто взагалі цікавився таким інструментом, тож навіть і не помічали, що така можливість на сайті міськради зникла. Принаймні, якщо ви спробуєте зробити це зараз, то замість переходу через клік по однойменному банеру вас направить на сторінку з помилкою.

У 2022 році інтерес до електроних петицій та саму можливість їх подання вирішили відновити. Принаймні, на наступну сесію міськради на голосування виноситиметься нова редакція Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій. Як пояснили у виконкомі, після його прийняття буде відновлена можливість виставляти на голосування свої звернення через сайт міськради для жителів громади. Поки конкретні терміни, за які доступ до системи відновлять, невідомі, але ми обов’язково повідомимо вас, коли така можливість з’явиться.

Дякуємо за відгук!