Вечірню школу, кінотеатр, готель “Таврія” і друкарню в Каховці виставляють на продаж

Виставити на продаж через систему “Прозорро. Продажі” чотири об’єкти вирішила Каховська міська рада. А саме: будівлю колишньої вечірньої школи, нежитлову будівлю місцевого зеленгоспу, а також розташовані в центрі міста колишній кінотеатр і друкарню.

Як вказано в рішенні міськради, спочатку мають провести незалежну оцінку всіх цих об’єктів і встановити їхню стартову ціну на аукціоні.

За останні роки в Каховській громаді продали колишню казарму на вул. Айвазовського. За майже 360 тис. грн її придбав херсонець Олександр Бєлаш. Також тут продали приміщення міської ради ветеранів і колишньої студії “Фото-ЧІЗ” на Набережній.

Невдовзі тут хочуть продати будівлю готелю “Таврія”, закритого кілька років тому. Але для цього спочатку необхідно кудись переселити розташований там Центр надання адміністративних послуг.

Що ж стосується кінотеатру, то його хотіли викупити ще на початку 2014 року. Але міськрада тоді виступила проти цього. Попередній міський голова Андрій Дяченко обіцяв знайти інвесторів і відновити роботу кінотеатру. Однак замість цього його будівлю ще більше занедбали, а місцеві жителі змушені їздити дивитися кіно на великому екрані до сусідньої Нової Каховки.

Олег БАТУРІН.

5 thoughts on “Вечірню школу, кінотеатр, готель “Таврія” і друкарню в Каховці виставляють на продаж

Дякуємо за відгук!