Каховська філія обласного центру крові постійно потребує донорів

Часто донорська кров стає на вагу золота, адже людське життя не можна зрівняти ні з чим. Донорство крові об’єднує людей, воно дарує надію на життя.

26 січня в Каховській філії проводився День донора. Усі бажаючі змогли долучитися та здати кров на користь пацієнтів, які цього невідкладно потребують. Не лишились осторонь працівники міської ради, як і сам міський голова. Близько пʼятнадцяти співробітників надали свою кров для медичних потреб.

«Служба крові та донорство забезпечують безперешкодний доступ пацієнтів до безпечної крові та її компонентів і є ключовою ланкою системи охорони здоров’я. Тож маємо підвищувати свідомість громадян в царині донорства, зокрема, здачі крові», – підкреслює каховський міський голова Віталій Немерець.

Каховська міська рада та Каховська філія Центру служби крові наголошують, що кожен може стати донором, підхопити та втримати чиєсь життя, надати йому шанс на продовження.

Наступний день прийому донорської крові – 15 лютого з 8 до 12 години. На вас чекатимуть за адресою: м.Каховка, вул.Некрасова, 2а, кінцева зупинка ЦСК.

Не проґавте свій шанс стати рятівником, долучайтесь, друзі!

Дякуємо за відгук!