Бліц-інтерв’ю з генерал-майором міліції В.Літвіном

litvinМинулої п’ятниці колегія УМВС України в Херсонській області розглянула підсумки діяльності органів і підрозділів внутрішніх справ за 2012 рік та заходи щодо підвищення ефективності протидії злочинності, охорони громадського порядку в поточному році. З доповіддю виступив начальник УМВС України генерал-майор міліції В.Літвін.
Про обопільні завдання, які стоять перед правоохоронцями і громадськістю, говорили В.Пелих – голова обласної ради, Г.Пономаренко – заступник голови облдержадміністрації, К.Свіденко – прокурор Херсонської області, О.Коровайко – голова Апеляційного обласного суду, З.Бережна – т.в.о. Херсонського міського голови.
На колегії обговорено також питання тісної взаємодії правоохоронних органів з засобами масової інформації. Про це доповідала полковник О.Ренкас. Досвідом роботи по висвітленню діяльності правоохоронців і тісної співпраці з ними поділився головний редактор “Каховської зорі” В.Менисенко.
Опісля цього генерал-майор міліції В.Літвін відповів на запитання журналістів.
– Що Ви можете сказати про долю 10-річної дівчинки, яка три тижні тому зникла в Херсоні?
– На жаль, не хочеться в це вірити, але сталося найжахливіше – щойно мені доповіли, що на території колишнього глиняного кар‘єру знайдено тіло вбитої дівчинки. Нам ще не вдалося вийти на слід злочинця, хоча ведемо пошук цілодобово.
– У доповіді Ви говорили про заплановані кадрові ротації керівного складу міліції. Коли це буде?
– Це передбачається здійснити у лютому. Журналісти отримають інформацію з перших рук. Очікується також деяке скорочення штатів.
– Прокоментуйте останні пограбування у Херсоні?
– Пограбовано чотири банкомати. Робиться все для затримання злочинців.
– Це правда, що в обласному центрі з’явилися фальшиві гроші?
– Правда. Ледве сам не потрапив у халепу. Працюємо і в цьому напрямку.
– Що для Вас, Валерію Валерійовичу, буде пріоритетним у роботі в 2013 році?
– Професійне застосування в роботі нового Кримінального процесуального кодексу. У міліції я працюю 29 років, тож можу сказати, що новий документ дає можливість працювати по-новому, для людей.

Володимир МЕНИСЕНКО.

Дякуємо за відгук!