70 мільйонів: борги «КЗЕЗУ» наблизились до критичної позначки

Продовжують зростати борги по заробітній платі у ПрАТ “Каховський завод електрозварювального устаткування”. За інформацією Каховської міськради, з посиланням на дані державних статистичних спостережень, станом на 1 січня вони сягнули більше 47 млн грн.

Наразі завод відключено від електропостачання, а інформації, на скільки заборгованість збільшилась за останній місяць, не має.

За словами Ярослава Микитина на зустрічі у міськраді 17 січня, він знаходиться у фінальній стадії перемовин з фірмою з Чехії, а загальний обсяг контракту складе близько 540 млн грн. Таким чином нова анонсована дата виходу з кризи — кінець січня, коли, як обіцяє голова правління, можуть надійти кошти й початися розрахунки за електроенергію та зарплатню.
Станом на 9 лютого інформації про якісь зрушення у цьому напрямку так і не має. В той же час, вже більше двох місяців позбавленими від електроенергії залишається не тільки сам завод, але й гуртожиток, що йому належить.

Крім боргів по зарплатні ПРАТ «КЗЕЗУ» має близько 20 млн грн боргу по податковим зобов’язанням, з них до місцевого бюджету — близько 8 млн грн.

Таким чином, у 2022 році ПРАТ «КЗЕЗУ» має загальну заборгованість більше 70 млн грн. І це не враховуючи інші борги та забов’язання, на кшталт існуючих перед постачальниками електроенергії.

Дякуємо за відгук!