Володимир Іванов: “Херсонська область укомплектована силами та засобами територіальної оборони!”

Про це повідомив народний депутат після проведеної наради з керівництвом військових частин, головами громад Генічеського району та відповідальними за мобілізаційно-­оборонну роботу в області.

— Ситуація контролюється нашою армією безпосередньо на чолі з Верховним Головнокомандувачем Володимиром Зеленським, розвідкою, дипломатами, нашими партнерами. В режимі 24/7 маємо постійний зв’язок з усіма провідними державами світу, — розповів Воломир Іванов.

За його словами, координація між Міністерством оборони та органами місцевого самоврядування Херсонщини повністю налаштована та підтримується у цілодобовому режимі.
Формування бригад та батальйонів сил тероборони продовжується. У кожному батальйоні створено кістяк з військовослужбовців ЗСУ, учасників АТО, які є фаховими спеціалістами.
Як зазначив народний депутат, було визначено конкретні об’єкти державної, комунальної форми власності, які будуть постійним місцем дислокації бригад та батальйонів територіальної оборони.

Крім того, повідомлено про створення інтерактивної мапи, де кожен може дізнатися, де є сховища на території нашої області: safe.ks.ua

— Усі сховища пристосовані до використання. Спокій — наша головна зброя! Якщо на території, де ви мешкаєте, виникають проблеми/питання, пов’язані з теробороною, — звертайтесь безпосередньо! Все буде Україна! — запевнив наших жителів Володимир Іванов.

Дякуємо за відгук!