На Херсонщині судитимуть гвалтівника дитини

Черговий педофіл постане перед судом на Херсонщині.

Олешківська окружна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно іноземця, який згвалтував 12-річну падчерку. Злочин стався в жовтні минулого року в одному із сіл Білозерщини. Обравши момент, коли співмешканка вийшла з дому, 30-річний фігурант вчинив насильство над її неповнолітньою донькою. Згвалтуванням не обмежився, оголену дитину знімав на телефон.

Поглумившись над парчеркою, зловмисник не очікував, що скоро на його руках клацнуть кайданки. Знайшовши в собі сили, жертва про все розповіла 38-річній матері. І оскільки та ніяк не відреагувала, зателефонувала дорослій сестрі, яка живе окремо. Родичка негайно ж заявила в поліцію. Гвалтівника затримали. У телефоні чоловіка виявили кадри з дитячою порнографією, які він нікуди викласти не встиг.

Фігурант перебуває у СІЗО. Незабаром почнуться судові слухання у його справі. Прокурори вимагатимуть максимального покарання, яке тільки передбачає дана стаття, — 15 років позбавлення волі.  Родина, в якій все це сталося, на обліку як проблемна не перебувала.

Марина САВЧЕНКО.

Дякуємо за відгук!