Доба Херсонщини

image001Хочете побачити вечірній Херсон? А місячну доріжку на Азовському морі? А нічний Дніпро? Тоді завітайте до виставкової зали Семенівського навчально-виховного комплексу на фотовиставку «Доба Херсонщини».
Автор експозиції – золотий медаліст, випускник Семенівської школи Пупенко Павло Павлович. За освітою – економіст, закінчив у 2001 році із червоним дипломом Херсонський політехнічний інститут. Проживає у Херсоні, працює менеджером страхової компанії. Цікавий співбесідник, азартний футболіст, а найбільше його захоплення – художня фотографія.
У наш час ідуть нескінченні суперечки про те, чи можна віднести фотографію до мистецтва. Для того, хто любить фото, милується шедеврами професіоналів, сам створює якісні, неповторні роботи – відповідь очевидна: фотографія – це мистецтво.
Павло Пупенко – фотограф з дворічним стажем. Має хист і вміє побачити незвичайне у звичайному. У пошуках кольору, світла, як затятий рибалка, піднімається до світанку, щоб піймати необхідне освітлення. Або ж забирається на дах багатоповерхівки, щоб зафіксувати красу вечірнього міста.
Як справжній репортер, який цінує побачену і пійману мить, Павло завжди в гущавині подій. Тож відвідувачі з цікавістю розглядають фото зі святкування дня Херсона, парад наречених, фаєр-шоу з вогнями, велотрюки велосипедистів у повітрі. І, звичайно, нікого байдужим не залишає природа Таврійського краю. Тут і херсонські плавні, і червоний мак у зелені трав, і красень-равлик на стеблі. Фотографії П.Пупенка випромінюють любов до життя, до природи, до рідного краю. Згодьтеся, у шаленому ритмі нашого життя, заклопотаності не завжди випадає нагода, або ж навіть просто бракує часу на те, щоб просто зупинитись і отримати насолоду від милування степовою квіткою, вранішнім пейзажем, заходом вечірнього сонця.
Хист Павла Пупенка помічено фахівцями. Його фотографії друкує херсонський журнал «Potemkin».
Виставку відвідали учні, учителі, працівники Семенівського НВК, односельці. Враження? Свято фотографії!
Усмішку дарує з фото юна красуня, з усмішкою і вдячністю виходять зі світу фотографій і відвідувачі, а ще – з бажанням придбати фотоапарат, щоб і собі навчатися фіксувати чудові миттєвості життя.

Тетяна Хижинська, заступник директора Семенівського НВК.

Дякуємо за відгук!