Від творчого педагога – до творчої дитини

детсадПрирода настільки щедра до людини, що наділила кожного талантом. І високе призначення педагога – допомогти маленькій людині розгадати секрети свого внутрішнього «я».
Саме над цією проблемою вже багато років працює педагогічний колектив ясел-садочка №10 «Казка» на чолі з творчою, неординарною особистістю – завідувачкою Т.Ясько. Неординарний, творчий підхід до дитини, використання інноваційних методик та технологій сприяють успішній реалізації завдань базового компоненту дошкільної освіти. Виявлення здібностей та створення відповідних умов для розвитку обдарованої малечі – одне з найприорітетніших завдань педагогічного колективу.
Кожний педагог колективу – це творча особистість, яка щодня несе дітям добро, високу духовність, розкриває потенційні можливості інтелектуального та творчого розвитку. В яскравий калейдоскоп із незабутніми враженнями перетворюються  традиційні дні творчості педагогів. Діти мали змогу відвідати «Казковий вернісаж», «Різдвяний вертеп» (театралізована діяльність з елементами української етнопедагогіки; музкерівник – С.Таран) та «Театр фізичного виховання» (за методикою М.Єфіменка, фізкерівник – Н.Кручко). Зустрілися з маленькими Чомусиками та Пізнайками, перетворилися на «маленьких чарівників» (методика ТРВЗ – Н.Амплеєва); вивчили властивості живої та неживої природи в дослідницькій лабораторії (вихователь – Т.Лейко). Мандрували «Країною Монтиссорії», в якій вільно та самостійно обирали цікаві завдання (вихователь – З.Гаращенко); за допомогою комп’ютерних технологій змоделювали фільм «Зимові пригоди сніжинки» (методика Ейдетики, вчитель-логопед – О.Возна); разом з «пензликом-чарівником» створили власноруч справжню новорічну казку «Зустріч хвойної гілочки з апельсином» (за методикою Л.Шульги; вихователь – В.Миронова).
Розуміючи, що родина була й залишається головним осередком становлення особистості дитини, практичним психологом С.Міроновою було проведено тренінг для батьків «Подорож до країни творчості», під час якого батьки отримали теоретичну та практичну допомогу з питань творчого саморозвитку дитячої особистості.
Кожен із нас бажає, щоб наші діти були кращими за нас, талановитішими, розумнішими. І тому намагаємося, щоб кожен день для дитини в садочку став справжнім експериментом. Сподіваємося, що в майбутньому вони будуть нас вражати, дивувати й захоплювати своєю індивідуальністю та неповторністю.

Ірина Зуєва,
вихователь-методист я/с «Казка».

Дякуємо за відгук!