Медична реформа на Каховщині продовжується

16052206_pomoschУже близько року “Каховська зоря” пильно слідкує за процесом реформування медицини й розповідає  читачам  про всі кроки, що здійснюються адміністрацією Каховської центральної районної лікарні в цьому напрямку.
Остання публікація у №5 за 24 січня висвітлила зміни в діяльності швидкої медичної допомоги. Сьогодні спішимо поділитися останніми новинами реформування первинної ланки.
Нещодавно пройшло засідання президії районної ради, на якому було прийнято рішення на найближчій сесії ради (що відбудеться 14 лютого) одним із перших розглянути питання створення Районного центру первинної медико-санітарної допомоги.
За словами головного лікаря Каховської ЦРЛ Олександра Віттіха та його заступника Олександра АНТОНЕНКА, голови постійних комісій депутатських фракцій з розумінням і відповідальністю поставилися до вирішення цього вкрай важливого питання.
Серед перших практичних кроків у реформуванні первинної ланки О.Віттіх називає завершення створення штатного розпису, котрий після винесення рішення сесією буде надано на затвердження голови райдержадміністрації.
– Незважаючи на деякі прогалини в міністерських наказах щодо штатних нормативів, адміністрація робить усе можливе, щоб Центр первинної медико-санітарної допомоги функціонував як ефективний лікувально-профілактичний заклад, – запевняє О.Антоненко. – Сьогодні проводиться робота з визначення медичних працівників, котрі працюватимуть у Центрі. Можна впевнено сказати, що практично всім співробітникам, які раніше трудилися в поліклініці та дитячій поліклініці, робота знайдеться. Звичайно, у декого зміняться функціональні обов’язки, але адміністрація докладає усих зусиль, щоб ніхто не залишився без роботи. Також проводиться робота з визначення приміщень, де буде функціонувати Центр, – конкретно до визначення кожного окремого кабінету… Важливою складовою успішності реформування є й роз’яснювальна робота з метою запобігання розповсюдженню пліток і “панічних” слухів. Але, як би там не було, у всіх нас є впевненість, що в результаті змін медичне обслуговування населення міста й району стане якіснішим.

Дякуємо за відгук!