Дякувати Богу, Каховка не стала Бостоном…

DSCN5346Той день шокував дзвінком до редакції: каховчанин з хвилюванням сповістив, що на центральній автобусній зупинці знайдено міну. Фотокореспондент негайно вирушив на місце надзвичайної події і через півгодини всі працівники редакції вже змогли оцінити ту екстраординарну подію, яка трапилася, мабуть, вперше за всю історію Каховки.
Але, як то кажуть, інформація повинна мати офіційне пояснення, яке і озвучив начальник Каховського райвідділу міліції підполковник В.Солодкий.
-15 квітня о 9.37 до чергової частини Каховського райвідділу внутрішніх справ зателефонувала продавець одного з магазинів в центрі міста, яка повідомила, що на автобусній зупинці вже декілька годин стоїть картонний ящик, перев’язаний шпагатом. Нікого, хто б мав якесь відношення до цього предмета, поруч немає. Через декілька хвилин, згідно із внутрішніми інструкціями райвідділу, місцезнаходження підозрілого предмета було взято під контроль і варту каховськими правоохоронцями. Про знахідку повідомлено до обласного відділення внутрішніх справ, звідки терміново виїхала вибухотехнічна служба.
До місця надзвичайної пригоди екстренно прибули служби 101, 103,104, райони навколо підозрілої знахідки огороджено попереджувальними знаками, все населення навколишніх будинків, організацій, підприємств та магазинів попереджено про ймовірну небезпеку…
В ході подальшої роботи знахідку було знешкоджено. «Міною» виявилася звичайна купа побутового сміття, дуже скрупульозно і «зі знанням справи» упакована якимось «жартівником».
Тільки після вибуху, проведеному на місці виявлення підозрілого об’єкта, всі, хто був задіяний у операції, зітхнули з полегшенням.
Але факт залишається фактом: цей недоречний, безглуздий і жорстокий жарт на півдоби паралізував життя Каховки.
Дякую всім, хто брав безпосередню участь у операції, хто з розумінням поставився до ситуації. Адже ще й досі болить трагедія, що сталася минулого року у Дніпропетровську, де під час вибухів у місцях активного скупчення населення загинули та були скалічені люди.
Особлива вдячність каховчанці К. за виявлену активну громадянську позицію.
Від всього Каховського райвідділу міліції звертаюсь до всіх, хто був свідком того, як ця «псевдоміна» потрапила на автобусну зупинку.
Дзвоніть, якщо згадаєте подробиці того ранку, за телефоном 102. Анонімність гарантуємо.
P.S.
Цього ж дня в американському місті Бостон під час спортивного марафону від теракту загинули люди. Дякувати  Богу, в Каховці цього не сталося.

Бесіду вела Жанна Кисельова.

Дякуємо за відгук!