У тіні зірок

IMG_0027(1)Так склалося, що головне в цікавій, насиченій і нерідко небезпечній професії уродженця Вінниччини, а тепер майже каховчанина Ігоря Дмитришина, – завжди бути у тіні, як каже він сам. І, навіть, зважаючи на те, що з часів Радянського Союзу роботу йому довелося змінити, суть її залишилася незмінною.

– Ігоре Георгійовичу, яка Ваша перша професія?
– За фахом я офіцер. І хоча сплинуло багато часу від моєї служби, та й досі розповсюджувати її подробиці не маю права. Якщо сказати коротко, то у складі військ спецназу Головного розвідуправління мені довелося побувати майже у всіх «гарячих точках» СРСР, а після його розвалу – Росії. Потім – служба в антитерористичному центрі РФ, брав участь у багатьох бойових операціях, входив до складу охорони Президента Бориса Єльцина.
– Ваш послужний список серйозний. Сьогодні Ви – охоронець вельми популярної української співачки Камалії. Як же сталися ці зміни?
– Ні для кого не секрет, що з новим керівником приходить і нова охорона. Тож я теж мав обрати, так би мовити, нового роботодавця. «Хрещеним батьком» мого входу до шоу-бізнесу став Валерій Леонтьєв, який попросив мене на якийсь час стати його охоронцем.
– З ким довелося працювати потім?
– Якщо згадувати усіх зірок естради, то, певно, це інтерв’ю зайняло б не одну сторінку газети (сміється)… Серед таких, що на слуху у більшості – Стінг, Джо Коккер, Сі Сі Кетч, Томас Андерс, Філіп Кіркоров, Алла Пугачова, Микола Басков. Останній запам’ятав  спробу його пограбування, якій мені вдалося запобігти. З тих пір М.Басков вважає, що я врятував йому життя. Загалом, зірки, яких я охороняв, при близькому спілкуванні – чудові люди, вельми працелюбні, не пихаті. Камалія зі своїм чоловіком і продюсером Мохаммадом Захуром – у тому числі.
– Чомусь в народі образ «зірки» асоціюється з вередливістю, зверхністю, зневажливим ставленням до оточуючих. Недарма ж існує вираз «зіркова хвороба»…
– Це завдяки некоректності деяких засобів масової інформації, котрі, спекулюючи на людських пороках, таких, як жадоба до пліток, заздрість, бажання «підглянути» в особисте життя – чи то сусідів, чи то відомих персон – у погоні за «смаженими фактами» не гребують перекручуванням інформації, а нерідко й відвертою брехнею. Скажу вам, як людина, що бачить уже багато років «непублічне» життя зірок: вони – такі ж люди, як і ми. Іноді засмучені, іноді стомлені, а від того трохи дратівливі, але з того, що про них кажуть у пресі чи по телебаченню, на 90% – домисли. Деякі журналісти завжди готові побачити чиюсь нетактовність чи грубість, та часто не бачать її за собою. Чи розуміють вони, що абсолютно нетактовним є телефонний дзвінок артисту додому о 3-4 годині ночі з вимогою взяти інтерв’ю, бо «ви ж завтра зранку від’їжджаєте і взагалі вас неможливо спіймати»?! Одним словом,  готовий стати на захист «зірки» не тільки тому, що я – її особистий охоронець, а й з чисто моральних спонукань.
– Будь ласка, докладніше про Вашу роботу у подружжя Захурів.
– Я працюю у них уже 6 років. За цей час Камалія, окрім своєї роботи, як представниця України стала володаркою титулу «Місіс світу» у 2008 році, знялася у кількох художніх стрічках, серед яких – цьогорічна прем’єра голлівудського фільму «Офіцер поранений». І коли я бачу, як наполегливо працює ця тендітна жінка (наприклад, зйомка одного кліпу може тривати добу-півтори без перепочинку), я забуваю про свою втому. Працювати з нею та її чоловіком – в радість. Зрозумійте, це не тому хвалю їх, що працюю на них, а, скоріше, я так довго працюю з ними, бо вони – гарні люди. Незважаючи на своє багатство і впливовість, Мохаммед дуже люб’язний і галантний, врівноважений. Вони – чудова пара і в роботі, і в особистому житті. Їхній девіз: «Коли щось треба зробити, то потрібно йти до кінця і робити так, щоб результат був якісним».
Вони постійно займаються благодійністю: допомагають дітям, спортсменам, безпритульним тваринам… До речі, ваші сусіди, новокаховчани, віддають належне таланту Камалії. Так, минулого року під час святкування Масляної у Новій Каховці відкрився «Камалія-центр», і міський голова В.Коваленко запросив співачку стати почесною гостею свята. На жаль, в останню мить їй довелося змінити свій графік. Хоча Камалія не змогла бути присутньою особисто, вона направила своє вітання новокаховчанам.
– Відкрию секрет нашим землякам, що й Ви самі поряд із цими творчими особистостями також стали трішки актором…
– Довелося. Поруч із Камалією неможливо не «заразитися» творчістю (сміється). Крім того, що її чоловік – металург, мільярдер – виявився чудовим співаком, він проявив себе і як актор, знявшись у гумористичній програмі «На що я здатен заради коханої». Мало того, вони долучили до зйомок у цій програмі і мене…
– Отож, хоч Ви й намагаєтеся бути у тіні, та недарма ми бачимо Вас на фото поруч із найвідомішими світовими зірками і часто – саме на червоній доріжці! Дякую за інтерв’ю та сподіваюся, що Ви ще не раз станете бажаним і цікавим гостем «Каховської зорі».
Спілкувалася Ірина СОШНІКОВА.
Фото з власних архівів І.Дмитришина.

Дякуємо за відгук!