Календар чемпіонату України з футболу на 2013 рік

91985__max_gal3-й тур
27 липня
“Шахтар” — “Чорноморець”
“Динамо” — “Севастополь”
“Таврія” — “Говерла”
“Металург” (3)— “Волинь”
“Дніпро” — “Зоря”
“Металіст” — “Іллічівець”
“Карпати” — “Арсенал”
“Ворскла” — “Металург” (Д.)
4-й тур
3 серпня
“Чорноморець”—“Металург” (Д.)
“Говерла” — “Металург” (3.)
“Севастополь” — “Таврія”
“Шахтар” — “Динамо”
“Арсенал” — “Ворскла”
“Іллічівець” — “Карпати”
“Зоря” — “Металіст”
“Волинь” — “Дніпро”
5-тур
10 серпня
“Динамо” — “Чорноморець”
“Таврія” — “Шахтар”
“Дніпро” — “Говерла”
“Металіст” — “Волинь”
“Карпати” — “Зоря”
“Ворскла” — “Іллічівець”
“Металург” (Д.) — “Арсенал”
«Металург» (3.) —“Севастополь”
6-й тур
17 серпня
“Говерла” — “Металіст”
“Чорноморець”— “Арсенал”
“Севастополь” — “Дніпро”
“Шахтар” — “Металург” (3.)
“Динамо” — “Таврія”
“Іллічівець” — “Металург” (Д.)
“Зоря” — “Ворскла”
“Волинь” — “Карпати”
7-й тур
24 серпня
“Дніпро” — “Шахтар”
“Металург” (3.)— “Динамо”
“Таврія” — “Чорноморець”
“Металіст” — “Севастополь”
“Карпати” — “Говерла”
“Ворскла” — “Волинь”
“Металург” (Д.)— “Зоря”
“Арсенал” — “Іллічівець”
8-й тур
31 серпня
“Севастополь” — “Карпати”
“Шахтар” — “Металіст”
“Говерла”— “Ворскла”
“Чорноморець” — “Іллічівець”
“Динамо” — “Дніпро”
“Таврія” — “Металург” (3.)
“Зоря” — “Арсенал”
“Волинь” — “Металург” (Д.)
9-й тур
14 вересня
“Металург” (3.) —“Чорноморець”
“Дніпро” — “Таврія”
“Металіст” — “Динамо”
“Карпати” — “Шахтар”
“Ворскла” — “Севастополь”
“Металург” (Д.) — “Говерла”
“Арсенал” — “Волинь”
“Іллічівець» — “Зоря”
10-й тур
21 вересня
“Волинь” — “Іллічівець”
“Говерла” — “Арсенал”
“Севастополь” — “Металург” (Д.)
“Шахтар” — “Ворскла”
“Динамо” — “Карпати”
“Таврія” — “Металіст”
“Металург” (3.) — “Дніпро”
“Чорноморець”— “Зоря”
11-й тур
28 вересня
“Зоря” — “Волинь”
“Металіст” — “Металург” (3.)
“Іллічівець” — “Говерла”
“Карпати” — “Таврія”
“Ворскла” — “Динамо”
“Металург” (Д.) — “Шахтар”
“Арсенал” — “Севастополь”
“Дніпро” — “Чорноморець”
12-й тур
5 жовтня
“Говерла” — “Зоря”
“Металург” (3.) — “Карпати”
“Шахтар” — “Арсенал”
“Севастополь” — “Іллічівець”
“Динамо” — “Металург” (Д.)
“Таврія” — “Ворскла”
“Чорноморець”— “Волинь”
“Дніпро” — “Металіст”
13-й тур
19 жовтня
“Ворскла” — “Металург” (3.)
“Зоря” — “Севастополь”
“Металург” (Д.) — “Таврія”
“Волинь” — “Говерла”
“Металіст” — “Чорноморець”
“Карпати” — “Дніпро”
“Арсенал” — “Динамо”
“Іллічівець” — “Шахтар”
14-й тур
26 жовтня
“Севастополь” — “Волинь”
“Шахтар” — “Зоря”
“Динамо” — “Іллічівець”
“Таврія” — “Арсенал”
“Металург” (3.) — “Металург” (Д.)
“Дніпро” — “Ворскла”
“Металіст” — “Карпати”
“Чорноморець» — “Говерла”
15-й тур
2 листопада
“Волинь” — “Шахтар”
“Арсенал” — “Металург” (3.)
“Карпати”— “Чорноморець”
“Іллічівець” — “Таврія”
“Говерла” — “Севастополь”
“Ворскла” — “Металіст”
“Металург” (Д.) — “Дніпро”
“Зоря” — “Динамо”
16-й тур
9 листопада
“Чорноморець” — “Севастополь”
“Металург” (Д.) — “Металіст”
“Іллічівець” — “Металург” (3.)
“Ворскла”— “Карпати”
“Арсенал” — “Дніпро”
“Зоря” — “Таврія”
“Говерла” — “Шахтар”
“Волинь” — “Динамо”
17-й тур
23 листопада
“Динамо” — “Говерла”
“Шахтар” — “Севастополь”
“Таврія” — «Волинь”
“Карпати” — “Металург” (Д.)
“Металіст” — “Арсенал”
“Ворскла”— “Чорноморець”
“Дніпро” — “Іллічівець”
“Металург” (3.) — “Зоря”
18-й тур
30 листопада
“Іллічівець» — “Металіст”
“Зоря” — “Дніпро”
“Говерла” — “Таврія”
“Чорноморець” — “Шахтар”
“Металург” (Д.) — “Ворскла”
“Арсенал” — “Карпати”
“Волинь” — “Металург” (3.)
“Севастополь” — “Динамо”

P.S. Матчі туру відбуватимуться не одного дня, як зазначено в календарі, а упродовж трьох днів — від п’ятниці до неділі.

Дякуємо за відгук!