Якби стався вибух газу…

DSC_408525 липня пройшов останній день командно-штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області.

У цей день відпрацювали ввідну №6 на території ВАТ «Новокаховський завод плавлених сирів». Того ж дня спрацювала ввідна №7: “Внаслідок різкого підвищення тиску газу у газопроводі низького тиску вибухнула газоповітряна суміш на третьому поверсі 5-поверхового житлового будинку по вул. Мелітопольській у м.Каховка”. Щоб організувати сили та засоби на виконання ввідної пройшло засідання комісії з питань ТЕБ і НС (фото вгорі), на якому було прийнято рішення щодо дій територіальної підсистеми цивільного захисту щодо проведення аварійно-рятувальних робіт та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Аварійно-рятувальні роботи очолили міський голова О.Карасевич, голова комісії ТЕБ і НС П.Пуляєв, начальник штабу І.Берещенко.
До ліквідації залучено райвідділ Державної служби з надзвичайних ситуацій, міськгаз, РЕЗ і ЕМ, міліцію, СБУ, швидку допомогу, комунально-транспортне підприємство, Каховський водоканал.КПТМ “Каховтеплокомуненерго” і ПрАТ “ДСУ-12”  надали вантажну і тракторну техніку.
Задіяно також техніку ДПРЧ-17 з Нової Каховки. Особливо важливим завданням була евакуація людей по зовнішній стороні будинку, розбір завалу і пошук людей під уламками.
Загалом на ліквідації наслідків ввідної було задіяно 16 одиниць техніки та 96 чоловік.
Поставлені завдання виконано, “надзвичайну ситуацію” та її наслідки ліквідовано. Керівництво командно-штабних навчань поставило високу оцінку системі цивільного захисту міста щодо організації аварійно-рятувальних робіт.

Дякуємо за відгук!