«Ділова Каховщина» – для Каховки і каховчан

9 серпня у залі засідань  Каховського заводу електрозварювального устаткування відбулися Установчі збори громадської організації «Ділова Каховщина».
Ініціаторами зборів виступили: Микитин Ярослав Іванович, Горстка Юрій Володимирович, Стурен Карл, Корсун Анатолій Павлович, Репілевський Едуард Вікторович,  Дроздік Сергій Миколайович, Остроумова Людмила Миколаївна, Романенко Руслан Васильович, Сєнова Лариса Анатоліївна,  Бойко Олександр Олександрович.
Вирішили: створити та зареєструвати в установленому законом порядку громадську організацію «Ділова Каховщина».

Ми звернулися до ініціаторів створення громадської організації з проханням прокоментувати, що спонукало відомих, авторитетних керівників  до створення громадського об’єднання.
Я.І. Микитин, генеральний директор Каховського заводу електрозварювального устаткування, Герой України: «Сьогодні  місцевому самоврядуванню необхідна наша підтримка і допомога. Ми, як представники провідних підприємств та організацій міста і району,  які є основними роботодавцями та  наповнювачами бюджету, вирішили об’єднати свої зусилля для забезпечення громадського контролю за раціональним розподіленням та використанням бюджетних коштів. Наша організація поза політикою. Головна мета – захищати інтереси громади.
Горстка Ю.В., генеральний директор ТОВ «Геліос-1»: Ми ставимо на меті   підвищення ролі громадськості у вирішенні питань життєдіяльності міста та району. Необхідно формувати активну громадянську позицію мешканців, впливати на громадську думку, докласти зусиль до формування свідомої та відповідальної ділової еліти.
К. Стурен, засновник та президент компанії  «Чумак»: «Роль промисловості та сільського господарства в розвитку м. Каховка та Каховського району важко переоцінити, тому необхідно забезпечити сприятливі місцеві умови для подальшого ефективного розвитку економіки, як основного фактора успішного розвитку міста та району».
Крім того, саме неприбуткові громадські організації мають широкі можливості для співпраці з міжнародними донорськими організаціями та можуть залучати кошти грантів, фондів і програм для вирішення соціальних проблем громади.
Власна інформація.

Дякуємо за відгук!