Щоб діти навчалися в теплі

школаТрадиційно в середині серпня здійснювалися перевірки готовності навчальних закладів міста до нового 2013/2014 навчального року.
Матеріально-технічна база закладів освіти за результатами моніторингу, проведеного у 2013 році (до початку нового навчального року), знаходиться у доброму стані: в усіх закладах за рахунок місцевого бюджету та залучених коштів постійно проводяться капітальні і поточні ремонти приміщень. Підтримується належне функціонування всіх інженерних мереж, виконуються вимоги інспекції охорони праці, санепідемстанції, пожежного нагляду, інспекцій по енергозбереженню.
Пріоритетними напрямками в розвитку матеріальної бази є: покрівлі, якісне теплопостачання, встановлення металопластикових вікон і енергозберігаючі технології.
З цією метою з бюджету розвитку міста були виділені кошти в сумі 1 млн. 548 тис.112 грн. на виконання капітальних ремонтів в закладах освіти, а саме:  на встановлення металопластикових вікон у всіх дошкільних закладах, школах №№ 1, 2, 3, 4, 6, гімназії, дитячо-юнацькій спортивній школі. Також заплановано капітальний ремонт фасаду СЗОШ №2 та Центру дитячої творчості, капітальний ремонт системи опалення станції юних натуралістів.
На даний час вже виконані капітальні ремонти по встановленню металопластикових вікон в ЗОШ №1, СЗОШ №2, ЗОШ №№ 3, 4, 6, я/с №4 «Горобинка», я/с №5 «Берізка», я/с №8 «Іскорка», виконано  ремонт фасаду  СЗОШ №2,  закінчено капітальний ремонт системи опалення я/с №5 «Берізка».
Заклади готують інженерні мережі до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 року: призначені відповідальні особи, розроблені заходи, які виконаються до початку нового навчального року.
Юлія ШКУРО, начальник відділу освіти Каховської міської ради.

Дякуємо за відгук!