Молоді фахівці для села

P1640068– Каховський професійний ліцей повністю виконав план державного замовлення і забезпечив якісний склад майбутніх спеціалістів для села, котрих і вітаю у цій святковій залі. Цього року здобуватимуть середню професійну освіту 242 учні: їх кількість з кожним роком зростає. Сформовано одну групу конторських службовців (бухгалтерія) і три групи трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва (категорія А і С) та слюсарів-ремонтників. До речі, вперше – на конкурсній основі. А четверо кращих учнів, випускників ліцею, продовжили навчання у вищих навчальних закладах. Готується матеріальна база для відкриття нової спеціальності «оператор з обслуговування дощувальних машин і крапельного зрошення», створено дві лабораторії, закладено сад на «крапельці». Ліцей має прекрасний гуртожиток, власне підсобне господарство. Також досвідчений педагогічний колектив поповнюється молодими фахівцями, – розповів на святковій лінійці про сьогодення і перспективи очолюваного ним навчального закладу його директор депутат районної ради Сергій Ходос.
Учнівський і педагогічний колективи з початком нового навчального року вітали керуючий справами районної ради Володимир Любак, депутат райради Юрій Міхалевич, Червоноперекопський сільський голова Галина Лобунько. А керуюча Каховським відділенням «Сбербанк России» Ірина Гончарова (на фото справа) вручила ліцею такий потрібний цінний подарунок – чотири сучасних комп’ютери.
Кращих педагогів і учнів було нагороджено почесними грамотами. Також були відзначені «викладач року» Надія Драчук (на фото зліва), «майстер року» Сергій Дорофеєв і «учень року» Катерина Марчук (на фото справа – в центрі).
Відбувся невеличкий концерт, під час якого і гості, і герої свята закружляли в танку під чаруючу мелодію вальсу.
В‘ячеслав Жиленко.

Дякуємо за відгук!