Нам старіти ніколи: у нас багато справ

DSC_5671Свято людей поважного  (саме так: поважного!) віку давно стало у Семенівці доброю традицією. 

Осіннього дня збираються жителі села, на чиєму життєвому календарі – осінь, в будинку культури, щоб скинути бодай на якийсь час тягар прожитих літ. Так було й минулої суботи.
Семенівців привітали з їхнім святом голова ветеранської організації Любов Волошко і сільський голова Юрій Квасов, побажали їм передовсім здоров’я, погожих днів, любові рідних та близьких, дякували за їхню багаторічну працю і любов до рідного села.
-Нам ніколи старіти: у нас – багато справ, – передав настрій односельців настоятель храму святого Симіона отець Іоанн. Головне: не впадати у відчай, жити з вірою в Бога. А ще побажав, щоб внуки так само любили рідне село, як їхні дідусі й бабусі.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять односельців, що пішли за обрій життя, згадали їх поіменно.
Директор Семенівського СБК Валентина Мальчевська привітала всіх сільських іменинників з днем Віри, Надії , Любові і Софії, а бібліотекарів Ларису Уманець і Євдокію Якущенко – з професійним святом. І сама також прийняла поздоровлення: стала бабусею двох близняток. До речі, на святі була і щаслива прабабуся Анелія Мальчевська (1 жовтня відзначила свій день народження), 14 внуків і 17 правнуків стали дорогоцінним родинним намистом. Також цього дня приймала поздоровлення з днем народження і квіти від “Вербиченьки” і всіх сельчан учасник вокального ансамблю Людмила Пугач (на фото з букетом квітів).
Своїм поважним односельцям дарували музичні вітання вокальний жіночий ансамбль “Вербиченька”, солісти Тетяна Товпенюк, Наталя Мурашова і Людмила Пугач, а дитячий танцювальний колектив Семенівського НВК піддав жару запальним танком. У святі взяли участь і їхні роздольненські колеги – ансамбль “Берегиня”. А працівник Роздольненського СБК Володимир Хомотюк порадував піснями молодості. Під знайомі романтичні мелодії закружляли пари. А потім почалася справжня танцювальна дискотека, до якої запрошувала односельців активний учасник художньої самодіяльності Меланія Дручук. Радість свята з семенівцями розділила представник районної ради ветеранів Галина Алхімова.
А саме свято не відбулося б без підтримки місцевих сільгоспвиробників: в його проведенні надали допомогу Олександр Червоний (голова фермерського господарства “Алтанал”), В’ячеслав Кифорук, Олександр Мальченко, Георгій Єдигаров, Василь Мунтян, Єгор Лохматов, Віктор Санін, Михайло Нарли, Надія Михайлюк.

Дякуємо за відгук!