Привітання – каховському Герою Соціалістичної Праці

image001Виповнюється 75 років з дня, коли Указом Президії Верховної Ради СРСР від 27 грудня 1938 року встановлено звання «Герой Соціалістичної Праці».
Тим, хто отримував це високе звання, вручалися орден Леніна і Грамота Президії Верховної Ради СРСР. Пізніше була встановлена особлива відзнака для Героїв Соціалістичної Праці – золота медаль «Серп і Молот». Всього в історії Радянського Союзу відбулося близько 20000 нагороджень.
В нашому місті проживає один Герой Соціалістичної Праці – Цвєтков Леонід Олексійович, якому це звання було присвоєне 27 лютого 1974 року.
Леонід Олексійович пропрацював у системі меліорації більше 43 років бульдозеристом і автоскреперистом на будівництві каналів: Північно-Кримського, Червонопрапорного, Чаплинського, Каховського магістрального, Сірогозького, Перекопського та інших.
За роки своєї трудової діяльності неодноразово нагороджувався почесними грамотами та подяками. Має він і високі державні нагороди: ордени Леніна та Трудового Червоного Прапора, медаль «За трудову відзнаку».
Тож з нагоди знаменної дати секретар Каховської міської ради О.Гончаров і начальник управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради А.Скрипніченко завітали до Героя Соціалістичної Праці Л.Цвєткова, щоб привітати його (на фото). Вони побажали ветерану міцного здоров’я і вручили квіти й подарунок від виконавчого комітету і міського голови.

Дякуємо за відгук!