З друзями свято веселіше

CIMG4798Перші грудневі дні принесли на календар нашої країни Міжнародний день інвалідів. Він сьогодні потрібний нашому суспільству для того, щоб звернути увагу на проблеми інвалідів, щоб захоплюватись їх силою волі.
У нашому геріатричному пансіонаті цей день був незвичайним – днем добра, людяності, милосердя. А допомогли нам у цьому надійні порадники і помічники – директор департаменту соціального захисту Геннадій Георгійович Причина, заступник голови Каховської райдержадміністрації Тетяна Станіславівна Тертична, голова міської організації Партії Регіонів Олексій Петрович Приходько, протоієрей Миколай Бойко.
Саме вони віднайшли для наших підопічних, людей з обмеженими можливостями, добрі слова і надали практичну допомогу, аби кожен із них особисто відчув значущість цього дня.
Щиро вдячні і директору ресторану «Вечорниці» Галині Степанівні Ковальчук та обслуговуючому персоналу за урочисту акцію для учасниць конкурсу «Краса без обмежень-2013», присвячену Міжнародному дню інвалідів.
Висловлюємо подяку депутатам обласної ради Супрун О.Д. і Бжезицькому І.В.за милосердя та благодійну допомогу. Вдячні всім нашим доброчинцям – помічникам, волонтерам за підтримку нашої великої родини світла, віри, надії та любові.
Адміністрація Каховського геріатричного пансіонату.

Дякуємо за відгук!