«Майбутнє України дитячими очима»

КАЛИНАСьогодні – одне з найулюбленіших українцями свят – День святого Миколая. Саме час загадувати найзаповітніші бажання і молитися Святому про їхнє здійснення… Звичайно, в першу чергу святий Миколай чує мрії дітей. І сьогодні ми теж звертаємося до вас, наші маленькі співгромадяни.
Любі діти! Кожен із вас, напевне, вже загадав подаруночок, який хотів би побачити у себе під подушкою, а незабаром – і під святковою ялинкою. Свята тільки-но розпочинаються, отже, подарунків іще буде багато… Іграшок, солодощів, модного одягу чи й навіть найсучасніших гаджетів.
А давайте в ці святкові чарівні дні загадаємо бажання і для нашої рідної України, для всіх її людей! Адже саме вам зростати і жити в цій країні, навчатися, працювати і розбудовувати її.
На час зимових канікул «Каховська зоря» оголошує конкурс на кращий лист до Діда Мороза (чи то до святого Миколая – кому як подобається більше) на тему «Якою я бачу мою майбутню Україну». Загадайте своє бажання для Батьківщини, подумайте, що особисто ви хотіли б і могли зробити для її розквіту й щастя, запишіть свої думки та до 16 січня 2014 року відправте свого листа на електронну пошту редакції kahzorya@mail.ru або за адресою: вул.Леніна, 11 з поміткою «На конкурс».
Кращі листи будуть надруковані на сторінках нашої газети, а переможець отримає солодкий подарунок!

Дякуємо за відгук!