Свято правоохоронців

20 грудня у актовій залі Каховського райвідділу міліції пройшли урочистості з нагоди професійного свята правоохоронних органів України.

DSC_6728Особовий склад привітав начальник міліції Володимир Солодкий, який подякував своїм колегам за злагоджену працю, самовідданість професії і побажав всім і надалі чесно служити народу України.  З вітальними і вдячними словами виступили гості, яких того дня  було чимало: В.Сторчак, голова Каховської райдержадміністрації, М.Крупін, голова районної ради, О.Карасевич, міський голова, О.Приходько, колишній начальник Каховського райвідділу міліції, В.Найдьонов, заступник директора ДП ДГ «Асканійське». Щедрим був день на відзнаки,  подарунки, нагороди та премії. Їх отримали всі працівники міліції, а заступник начальника райвідділу Д.Пестрецов – ордер на квартиру, який йому вручив міський голова О.Карасевич.
Особливо зворушливим було вручення іменного наручного годинника С.Калюжному від колективу. Він віддав  професії правоохоронця 26  років свого життя і цього року пішов на пенсію, отримавши почесний статус «Ветеран МВС».
А ще –  за клопотанням начальника УМВС України в Херсонській області генерал-майора міліції Літвіна Валерія Валерійовича до президента Української секції Міжнародної поліцейської асоціації Василишина Андрія Володимировича, було надано 2 інвалідні візки для колишнього співробітника Каховського РВ УМВС Давидової Світлани Євгеніївни, яка звільнена на пенсію за станом здоров’я та сина співробітника Каховського РВ УМВС підполковника міліції Безносюка Олександра Леонідовича – Олексія (на фото).
І не дивлячись на те, що на більшість присутніх чекав звичайний трудовий день,  гарний настрій та гордість за причетність до почесного звання – правоохоронець, – залишилися у всіх.

Дякуємо за відгук!